Čištění ozonem

Nabízíme komplexní dezinfekci interiéru vozidel za použití generátoru ozonu, který účinně likviduje viry včetně obávaného koronaviru (COVID-19), bakterie a eliminuje nepříjemné zápachy.

Čištění je velice ekologické a provádí se bez použití jakýchkoliv chemikálií.

Celý proces antivirového a antibakteriálního čištění vozu ozonem trvá pouhých pár desítek minut a Váš vůz bude perfektně dezinfikovaný a zbaven nepříjemných zápachů, proto neváhejte a přijeďte si k nám vydezinfikovat Váš vůz.

Ozon ničí všechny známé typy bakterií a virů, včetně bakterií jako je salmonella nebo legionella, která se běžně vyskytuje v klimatizačních systémech, chřipkové viry, běžné viry způsobující rýmu nebo i momentálně obávaný koronavirus. Ozon také velmi účinně odstraňuje různé druhy zápachů ve voze, včetně zápachů z kouře, ze zvířat a dalších zdrojů. 

1. Co je to ozon?

Ozon (označovaný také jako O3 či trikyslík) je molekula skládající se ze tří atomů kyslíku. Ve stratosféře chrání všechny živočichy na zemi před nebezpečným ultrafialovým (UV) zářením. Ozon je silně reaktivní molekula a reaguje proto snadno s látkami jako je amoniak. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.

2. Jak funguje ozónový generátor?

U většiny ozonových generátorů je vzduch nasáván po stranách zařízení skrze integrovaný ventilátor. Uvnitř generátoru je vzduch pomocí filtrování a díky speciální UV lampě zbavován zárodků, virů a bakterií. Následně je vzduch veden skrze zabudovanou keramickou desku, ve které je kyslík skrze elektrický výboj proměňován v ozón. Odtud je ozón následně vypouštěn skrze přední část zařízení zpět do prostoru.


AKČNÍ CENÍK DEZINFEKCE OZONEM:

- Osobní vozy za 499 Kč.

- SUV a minibusy za 599 Kč.

- Užitkové vozy za 699 Kč.

Celá procedura včetně nutného vyvětrání zabere přibližně 60 minut.

Čištění probíhá od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30 v areálu autopůjčovny RENORENT, U Stadiónu 8, 779 00 Olomouc.

Chcete dezinfikovat více aut, celý vozový park nebo máte zájem o pravidelnou spolupráci? Kontaktujte nás a my Vám připravíme individuální cenovou nabídku na míru.

Vzhledem k současné situaci je potřeba se předem objednat na telefonním čísle +420 734 281 333, emailem a nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.